BELEDİYESPOR MUAYTHAI TAKIMINDAN 2 AVRUPA DERECESİ

Türkiye Muaythai Federasyonu ve Avrupa Muaythai Federasyonunun 2018 yılı faaliyet programında yer alan,Türkiye’nin ev sahipliği yaptığı ‘’Uluslararası Antalya Açık Kupası’’ Muaythai Şampiyonası 14-18 Kasım tarihleri arasında Antalya 10.000 kişilik spor salonunda yapıldı.

Söz konusu şampiyonaya Bolu Belediyespor Muaythai takımı ve takım antrenörü Emrah Sarıcaer nezaretinde 6 sporcu ile katıldı.30 ülkeden toplam 900 sporcunun katıldığı şampiyonada Bolu Belediyespor Muaythai takımından 63.5 kg alt genç erkeklerde Aybars BAŞAR Avrupa ikincisi ve 86 kg büyük erkeklerde Mehmet ÖZDEMİR Avrupa üçüncüsü olmuştur.

Bolu Belediyespor takım antrenörü Emrah Sarıcaer’’bu zorlu şampiyonada ülkemizi, ilimizi ve kulübümüzü en iyi şekilde sporcularımla beraber temsil ettik. Sonuç olarakta iki tane Avrupa derecesini ilimize getirdik’’ dedi. Şimdiden sonra hedeflerinin Dünya Şampiyonası olduğunu söyleyen Sarıcaer’’ çalışmalarına hızla devam edeceklerini belirtti.Avrupa Şampiyonasında ülkemizi,ilimizi ve kulübümüzü temsil eden tüm sporcularımı tebrik eder,bu başarıları almamızda yanımızda olup yardım ve desteklerini esirgemeyen  Bolu Belediyespor Başkanımız Sn. Engin Alemdar’a, Amatör Branşlar Şube Başkanı Sn . Erdem Yılmaz’a, ve Bolu Belediyespor yönetimine çok teşekkür ederim’’ ifadelerini kullandı. Şube Başkanı Erdem Yılmaz ‘’ amatör branşlar da oldukça aktif ve sporcu sayısı yüksek olan bir kulübüz. Branşlarımıza olan ilgiden oldukça memnunuz ama tabi ki hedefimiz çok daha fazla kitleye ulaşmak. Antalya da yapılan Uluslarası Muaythai Açık Kupasında mücadele eden ve dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyorum. Antrenörümüz Emrah Sarıcaer’in emeği oldukça büyük kendisini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum’’ şeklinde konuştu.

21 Kasım 2018
İzzet Baysal Cad. Eski Katlı Otopark Üstü  Merkez / Bolu      Tel: 0374 210 29 29      Faks: 0374 210 29 29