TEŞEKKÜRLER ŞERAFETTİN ÇİLKARA MÜDÜRÜMÜZ

Kulübümüzün yaptığı tüm spor faaliyetlerinde en büyük destekçilerimizden biri olan Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Şerafettin Çilkara Misli.com Sultanlar Ligi öncesi takımımızı ziyaret etti. Sayın Müdürümüz geçtiğimiz hafta İtalya'da düzenlenen organizasyonda İşitme Engelliler Kadın Voleybol Milli Takımı ile Dünya Şampiyonu olan sporcumuz Özlem Güven’i tebrik ederek çiçek verdi.

Özellikle geçtiğimiz yıl kazandığımız şampiyonluğumuzda sezon boyunca her zaman ekibimizle birlikte olan ve kulübümüzün tüm ihtiyaçlarında kapısından geri çevirmeyen  Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Şerafettin Çilkara yeni sezon öncesi kadın voleybol takımımızı da ziyaret ederek ilk maç öncesi başarı dileklerini iletti. Tüm alt yapı çalışmalarımız da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün tüm tesislerinden faydalanmamızı sağlayan müdürümüz Çilkara her zaman olduğu gibi sezon boyunca desteklerine devam edeceğini belirtti.

Kulübümüzün ve taraftarımızın da isteği ile maçlarımızın Karaçayır 3 bin Kişilik Salonda oynanması için ekibi ile birlikte en kısa sürede zemin değişimini gerçekleştiren ve salonu her haliyle hazırlayan Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Şerafettin Çilkara’ya Bolu Belediyespor yönetim kurulu olarak teşekkür ediyoruz.    

  • TEŞEKKÜRLER ŞERAFETTİN ÇİLKARA MÜDÜRÜMÜZ
  • TEŞEKKÜRLER ŞERAFETTİN ÇİLKARA MÜDÜRÜMÜZ
  • TEŞEKKÜRLER ŞERAFETTİN ÇİLKARA MÜDÜRÜMÜZ
  • TEŞEKKÜRLER ŞERAFETTİN ÇİLKARA MÜDÜRÜMÜZ
6 Ekim 2021

Fotoğraflar

Bahçelievler Mahallesi Leylak Sokak Baro Evi No:27 / 1  MERKEZ / BOLU      Tel: 0374 210 29 29      Faks: 0374 210 29 29