SULTANLARIMIZ 2. ETAP ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Bolu Belediyespor Kadın Voleybol takımımızda 2. etap kamp hazırlıkları devam ediyor. 17 Temmuz Spor Salonunda yapılan son çalışmada sportif direktörümüz Faik Mert Dönmez ve sporcularımız Fatma Beyaz, İdil Naz Kanbur ve Dilara Yergün hazırlık kampı ile ilgili açıklamalarda bulundular.  

SPORTİF DİREKTÖRÜMÜZ FAİK MERT DÖNMEZ 

"Yaklaşık 1 aylık çalışmanın ardından hazırlık maçlarına başladık. İstanbul'da Sultanlar liginden iki önemli rakiple karşılaştık. İki karşılaşmada çok verimli geçti. Bizim amacımız bu pandemi sürecinde bu hastalığa yakalandırmadan şampiyonluk yolunda gayet iyi bir şekilde ilerlemek. Sinan başkan geldiğinde iki yıllık bir plan program yaptık. Geçen sene ilk basamağı gerçekleşirdik bu sene ikinci basamağı gerçekleştirerek sultanlar ligine çıkmak isitiyoruz. İnşallah Bolu Belediyespor'un yıllardır beklediği bu özleme son noktayı koyacağız"

FATMA BEYAZ 

"Yorucu ve tempolu bir çalışma yapıyoruz, çok çalışıyoruz günde çift anrenman programı uygulanıyor. Ama ara ara takımı adapte edecek aktivitelerle nefes alıyoruz. Amacımız sezona iyi hazırlanmak. Hazırlık maçında Sultanlar liginde yer alan iki güçlü rakibe karşı etkili bir oyun ortaya koyduk. Amacımız bu sezon kupayı Bolu'ya getirmek tek hedefimiz şampiyonluk. Bir aydır beraberiz ve takım olduğumuza inanıyorum. Çok güzel işler olacak, çok güzel şeyler olacak. O havayı yakaladık"

İDİL NAZ KANBUR

"Ağır ama güzel geçen bir idman programımız var. Keyifli çalışıyoruz. Büyük küçük tüm sporcu arkadaşlarımızla birliktelik içerisindeyiz. Bolu'da olmaktan mutluyum. Bir kaç kez gelmiştim. bolu havası doğası ile çok güzle bir kent. Bu kente bir şamiyonluk yaşatmak istiyoruz. Başkan Sinan Barut'un takımla çok ilgileniyor. Kendilerine teşekkür ediyorum" 

DİLARA YERGÜN 

"Tek hedefimiz şampiyonluk. Çok güzel bir takım olduk, çok güzel antrenmanlar yapıyoruz. İki antrenman maçı yaptık. Yeşilyurt Sultanlar Liginin güçlü bir ekibi.  Çok iyi oynadık kaybettik ama ilk maçımız olmasına rağmen iy bir maç geçirdik. Beşiktaş ile oynadığımız 2. maç daha iyi bir karşılaşma oldu bizim için. Tecrübeli oyuncuları var. Ama biz hedefimiz olduğu için ligdede gücümüzü sahaya yansıtacağız. Büyükşehirden Bolu'ya geldim. Buranın havası doğası yaşamak için oldukça güzel. İnsanları çok iyi niyetliler, esnafları bizlere yardımcı oluyorlar. Ben Bolu'yu çok sevdim"

12 Eylül 2020
İzzet Baysal Cad. Eski Katlı Otopark Üstü  Merkez / Bolu      Tel: 0374 210 29 29      Faks: 0374 210 29 29