TEŞEKKÜRLER ADALYA OTEL, TEŞEKKÜRLER ALİ BARUT

Yeni sezon hazırlıklarını yoğun bir tempoda sürdüren Bolu Belediyespor Kadın Voleybol Takımımızın Kazakistan Şampiyonu Altay takımı ile Antalya'da yaptığı hazırlık maçında ve Antalya kampımızda ekibimizi misafir eden sponsorumuz Adalya Otele ve tüm otel çalışanlarına teşekkür ederiz.

2020-2021 sezonunun başlamasına sayılı günler kala çalışmalarını sürdüren Kadın Voleybol takımımız Antalya'da iki gün hazırlık kampı gerçekleştirdi. Temsilcimizin Antalya'da Kazakistan süper ligi şampiyonu Altay ile bir de hazırlık maçı oynadığı kampta takımımızı konuk eden Adalya Otel ve otelin Satış Pazarlama Müdürü Ali Barut'a başkanımız Sinan Barut teşekkür etti.

Başkanımız "Takımımız uzun bir süredir Bolu'da yoğun bir tempoda çalışıyordu. İstanbul'da oynadığımız 2 hazırlık maçından sonra Antalya'da hem iki günlük bir kamp, hem de bir hazırlık maçı programı yaptık. Bu organizasyonda daimi sponsorumuz Adalya otel takımımızı bu güzel Akdeniz ilinde ekibimizi misafir etti. Ali beye ve Adalya otele misafirperverlikleri için teşekkür ederim" dedi.  

  • TEŞEKKÜRLER ADALYA OTEL, TEŞEKKÜRLER ALİ BARUT
  • TEŞEKKÜRLER ADALYA OTEL, TEŞEKKÜRLER ALİ BARUT
25 Eylül 2020
İzzet Baysal Cad. Eski Katlı Otopark Üstü  Merkez / Bolu      Tel: 0374 210 29 29      Faks: 0374 210 29 29