HENTBOLCULARIMIZ GÜLE OYNAYA KAZANDI

Ligde haftalar önce Play-Of'u garantileyen hentbol kadın takımımız son maçta Kütahya Ülküspor'u farklı yenmeyi başardılar.

Kadınlar Hentbol 2.ligi A gurubunda Playoff oynamayı haftalar öncesinde garantileyen, Hentbol Kadın takımımız sezonun son maçında oynadıkları güzel oyun ve aldıkları galibiyetle birlikte ligi lider olarak kapattılar.  

34-24'lük galibiyetimizle sona eren maçın ardından açıklamalarda bulunan kadın hentbol takım antrenörümüz Sercan Marangoz "Kadınlar Hentbol 2.ligi A gurubunda Play-off oynamayı haftalar öncesinde garantileyen, sezonun son maçında oynadıkları güzel oyun ve aldıkları galibiyetle birlikte ligi lider olarak kapatan sporcularımızı kutlarım. Ayrıca bize her zaman destek veren başta Bolu Belediyespor kulüp Başkanımız Sinan Barut olmak üzere Sportif Direktörümüz Faik Mert Dönmez, Yönetim kurulu Üyemiz İlker Aktaş'a, salon konusunda herzaman yardımcı olan GSİM Müdürlüğüne, sporcu ailelerimize ve tabiki Bu başarıyı sonuna kadar hak eden kar, kış demeden antrenmanları aksatmadan çalışan sporcularımiza canı gönülden teşekkür ederim" dedi. 

14 Mart 2020
İzzet Baysal Cad. Eski Katlı Otopark Üstü  Merkez / Bolu      Tel: 0374 210 29 29      Faks: 0374 210 29 29