SPORCULARIMIZ ADANA'DAN MADALYALARLA DÖNDÜ

Bolu'yu temsilen Adana'daki Muay Thai müsabakalarında mücadele veren antrenör Sabri Damar'ın sporcuları ilimize Altın ve Bronz madalyalarla döndü.

İller Arası Muay Thai Şampiyonası Adana ilinde 10-11 Aralık 2015 tarihlerinde Akdeniz, Ege, İç Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Karadeniz bölgesinden sporcuların yoğun katılımıyla düzenlendi. Söz konusu müsabakalara Bolu’dan sadece kulübümüz Bolu Belediyespor Muay Thai ekibi katıldı. Uzun ve yorucu bir yolculuğun ardından müsabakalarda 3 sporcu ile mücadele veren Muay Thaicilerimiz Türkiye Şampiyonası hazırlığı olarak gördüğü bu müsabakadan 1 Altın ve 1 Bronz madalya kazanmasını bildi. Sporcularımızın koçluğunu yapan Kulübümüz ve Muay Thai Milli Takım Antrenörü Sabri Damar, tüm Türkiye'de ilimizi ve kulübümüzü başarıyla temsil etmek için çok çalıştıklarını bu konuda bize büyük destek veren Bolu Belediyespor Kulübüne çok teşekkür ettiğini ifade etti.

DERECEYE GİREN SPORCULARIMIZ:

81 kg Gençlerde, Anıl Genç (3 lük)

67 Kg Büyüklerde, Bilal Batu (1.lik) 

  • SPORCULARIMIZ ADANA'DAN MADALYALARLA DÖNDÜ
  • SPORCULARIMIZ ADANA'DAN MADALYALARLA DÖNDÜ
  • SPORCULARIMIZ ADANA'DAN MADALYALARLA DÖNDÜ
14 Aralık 2015

Fotoğraflar

Bahçelievler Mahallesi Leylak Sokak Baro Evi No:27 / 1  MERKEZ / BOLU      Tel: 0374 210 29 29      Faks: 0374 210 29 29