BOLU BELEDİYESPOR TÜRKİYE 3'ÜNCÜSÜ

Türkiye Muaythai Federasyonunun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Muaythai Gençler Türkiye Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri Müsabakaları 01-07 Haziran tarihleri arasında Aydın Kuşadası’nda yapıldı.

Söz konusu şampiyonaya Bolu Belediyespor genç takım 3 sporcusu ve takım antrenörü Emrah Sarıcaer katıldı. Pandemi kurallarına dikkat edilerek oldukça zorlu maçların oynandığı şampiyonada Üst Gençler 71 kg da Aybars Başar Türkiye 3’üncüsü oldu.

Takım antrenörü Sarıcaer’in yaptığı açıklamada, “Bu şampiyonada takım olarak hedeflerinin aslında 3 te 3 olduğunu fakat bir sporcusunun kasığındaki çekmeden dolayı maça devam edememesi kendilerini üzdüğünü dile getirdi. Buna rağmen bu zorlu şampiyonada kulübümüzü ve ilimizi en iyi şekilde sporcularımla beraber temsil ettik. Sonuç olarak da Türkiye üçüncülüğünü ilimize getirdik.

‘’Desteklerinden dolayı Bolu Belediyespor başkanı Sn. Sinan Barut’a ve sportif koordinatör Sn. Faik Mert Dönmez’e teşekkür ederim’’dedi.

19 Haziran 2021

Fotoğraflar

Bahçelievler Mahallesi Leylak Sokak Baro Evi No:27 / 1  MERKEZ / BOLU      Tel: 0374 210 29 29      Faks: 0374 210 29 29